Přečtěte si

reference

Velký dík absolventkám kurzu za jejich zpětnou vazbu a reference, které mi poskytly.
Každý nově vytvořený kurz tak může být ještě o něco lepší, než ty předchozí!
Ale bacha! Taky mi psaly, že je to motání věnců návykové!:-)

Byla to pro vesnickou mentorku pěkná ostuda,..." ona neumí slavit úrodu....." Mnoho pokusů a výsledek nikde, obilí vypadávalo a estetický dojem nevalný. Teď je ale situace jiná. Dmu se pýchou na svůj dožínkový věnec. Je bohatý, krásný a tvořený s radostí a láskou k půdě, kde klasy vyrostly. Srdečně děkuji Michaele Vopelkové za videonávod, kde je vše jasně, názorně a detailně popsáno. Podle receptu Míši nejde dojít do slepé uličky, všechny cesty vedou ke krásnému věnci. Cítím se báječně, až teď je ze mne ta pravá vesnická mentorka. Doporučuji si návod koupit a ponořit se do tvořivé energie pozdního léta plného vůní květin, slunce a pohody. Já si to moc užila.
Jarka Sedláková, Česká Olešná
Pokud se chcete naučit vázat dožínkový věnec, kurz doporučuji všemi deseti! Je výstižný, nezabere vám moc času a určitě podle něj vytvoříte krásné kousky. Já hned zítra běžím na pole pro klásky a jdu věnec zkusit udělat 🙂 Jsem zvědavá, zda se mi povede stejně krásně, jako Míše 🙂
Radka Jarmanová, Jedlí
Kurz dožínkových neboli obilných věnců jednoduše v krátkých videích ukazuje, jak si ozdobit domov vlastnoručně vyrobeným věncem oslavujícím vrchol sklizně a léta. Michaela svým příjemným hlasem prozradí i drobné triky, které ale ve výsledku významně pomáhají. Videa jsou jasná a stručná, takže kurzem nestrávíte zbytečně moc času.
Petra Fetrová, Soběslav
Míša má úžasnou chuť předat svoje schopnosti dál. Díky tomu mě postupně provedla celým procesem, krok za krokem. Od shánění materiálu, přes vysvětlení že krátkosrstý ječmen je osinatá pšenice a mám na ní tedy použít návod na pšenici, až po několikeré ujištění, že mám všeho dost a nemám to házet z okna. Samotné video-návody jsou velmi srozumitelné a když má člověk připravené všechny suroviny, tvorba věnce už je hračka.
Monika Míňa Jirásková, Praha
Kurz Výroba dožínkového věnce je parádní! Informace jsou vyčerpávající, podle Míšiných návodů se dá věnec určitě vyrobit. Fajn bonus je Míšin příjemný hlas a pěkný projev. Všechny postupy jsou dobře pochopitelné. Kurz mě bavil - moc děkuju za možnost shlédnutí!
Lucie Vrtišová, České Budějovice
Oline kurz Jak vyrobit adventní věnec je opravdu velmi praktický, názorný a podle něj umotá a nazdobí adventní věnec opravdu každý. Vždy jsem vila věnce s maminkou a jejími kamarádkami z práce. Co jsem se odstěhovala z domu jsem si adventní věnce vždy radši kupovala, protože jsem si nebyla jistá postupem. Díky online kurzu jsem si oživila postup vázání větviček a získala inspiraci pro tvorbu s našimi dětmi v terapeutickém centru. Moc děkujeme.
Dáša Jurišová, Kouzelen, Kuřim
Děkuji za krásné provázení během celého roku! Vždycky jsem se těšila na nové obrázky a nápady. Míšina inspirace a návody vždycky volaly po realizaci a tipů na různé materiály byla hromada:-)
Úplně největší požitek jsem měla z ukázek Míšiných prací - je neuvěřitelně šikovná, pečlivá, má cit
pro kombinace a navíc podobný vkus jako já. Návodná videa má perfektně zpracovaná, je požitek
ji poslouchat.
Iva Kočíková, Věžovaté Pláně
Věnce si sama vážu už dlouho. Přesto mi spousta věcí v kurzu Jak vyrobit adventní věnec pomohla, protože jsem je dělala příliš složitě. Nejvíc asi informace, jaké jsou nejlepší větvičky, z jakého stromu déle vydrží, jak je vyštípat, jak navazovat, ale i náměty pro zdobení. Kurz je zpracovaný hezky srozumitelně a vše je názorně ukázáno. Moc se mi líbil a ještě jednou moc děkuji!
Jana Kratochvílová, Horní Podluží
Kurz byl pro mě velkým přínosem a obohacením.
Pavla Báčová, Olešnice na Moravě
Moc děkuji za videonavod, poprvé jsem dělala věnec s vázacím drátem, což bylo skvělý 👌🏻 Moc mi pomohl tip na stříhání přebytečných stonků, myslet na poutko a i to ukončování. Příště si to ještě všechno nachystám dopředu, jak nabádáte ve videu. Takže za mě veliká spokojenost, návod bez chybičky!
Marki Mendelez, Brno
Původně jsem shlédla pouze kurz Výroba dožínkového věnce, ale postupně se moje pozornost a zvědavost obrátila ke všem dalším videím. Paní Míša vřelým způsobem i příjemným hlasem předává zúročení své práce nám ostatním. Všem, kteří ještě váháte mohu kurzy a videa jen doporučit. Věřte, že nebudete litovat.
Jana Zachovalá, Velké Bílovice
Kurz dožínkových věnců je jako Míša sama - milý hlas vás provede všemi kroky, šikovné ruce vám názorně ukáží, jak na to a získáte i řadu příhodných tipů, které jsem, přestože sama věnce vyrábím, neznala. Určitě to stojí za to!
Tereza Koucká, Praha
Minulý rok jsem zkoušela věnec poprvé, úplně sama, jen tak jak mi to přišlo pod ruku. Musela jsem hodně kamuflovat tavnou pistolí jak mi větvičky všude trčely. Rozdíl s kurzem 12 věnců v kole roku je úplně evidentní. Jsem nadšená, nevěřila bych, že bych dokázala něco takového vyrobit, dekuji!!!
Marcela Chvátalová, Slavkov u Brna
Každoročně vyrábím několik adventních věnců a trápí mě, že mám málo nápadů. Na webových stránkách Míši jsem našla skvělé nápady, které mi pomohly při výrobě věnců. Všechna videa jsou srozumitelná, vše je dobře a důkladně vysvětleno. Oceňuji, že u videí jsou i popisky, na co si dát pozor. Tyto webové stránky bych doporučila všem, kteří hledají inspiraci při výrobě věnců.
Anna Klímová, Jablonec nad Nisou
Kurz Výroba dožínkového věnce je prostě LUXUS! Web, videa, foto...Míša se úžasně poslouchá a krásně vysvětluje!
Veronika Váská, Vaska design,
Nový Jičín
Prihlásila som sa na kurz skôr zo zvedavosti ako s cieľom sa niečo nauciť, nakoľko vence tvorím uz dlhšie a bola som zvedavá, ci mi to ešte nieco da...samozrejme, že neviem zďaleka vsetko a u Míši som sa naucila rôzne vychytavky a zjednodušenie vecí, ciže vence tvorim efektivnejšie a teda odporucam kurzy nielen laikom ale aj tym, čo uz nejaký ten "pátek" tvoria...🙂
Lucia Krajčová, Piešťany
Popelka měla tři oříšky a v nich krásné šaty, jiná Popelka vytváří pohádkové věnce, věnečky a srdíčka pro radost, potěchu oka ale i pohlazení po duši. Také ráda tvořím, proto jsem velmi ráda přijala možnost zhlédnout videa a návody, jak si takový věnec vytvořit. Dozvěděla jsem se, jak vyrábět originální věnce pro každé období - jarní, letní, dožínkové, podzimní, dušičkové, zimní, adventní, vřesové, ze slaměnek ale i jak vytvořit korpus, jak jej zavěsit, jak obarvit květy řebříčku nebo jak si udělat další výzdobu spolu s inspirativními fotkami a názornými návody. Vše je velmi přehledné a jasné! Michaela Vopelková má velmi příjemný hlas a vše krásně a jasně vysvětluje. Ukazuje i tajné triky, které velmi pomohou. Kurzy navíc nejsou drahé - investice se vám vrátí už po prvním vyrobeném věnci! Moc děkuji za věnce od Popelky a všem tvořilkám její precizně natočené kurzy vřele doporučuji!!!
Leona Moser, Jindřichův Hradec
''12 věnců v kole roku'' je milý kurz pro ty, co rádi tvoří a chodí do přírody. Už jen pročítání příspěvků a prohlížení obrázků dokáže člověka uklidnit a pohladit po duši. Spousta praktických rad a nápadů, které může člověk hned vyzkoušet.
Eva Čečetková, České Budějovice
Míšo, děkuji vám pěkně za spousty úžasných rad - proste jste báječná 😊 Už teď se těším na pokračování!
Leona Moser, Jindřichův Hradec
Musím říct, že je Míša neskutečně šikovná, vřele její výrobky doporučuji, jsou dělané s láskou a citlivostí. Kromě toho je to velmi poctivá tvůrkyně. Vítám její nabídku kurzů, které dělá s pohodovou trpělivostí.
Hana Švejkarová, Hradce
S kurzem Výroba dožínkového věnce jsem naprosto spokojená. Jsou tam kreativní návody a vše srozumitelně vysvětlené. Rozhodně palec nahoru!
Barbora Sáková, České Budějovice

Ukázky tvorby absolventek kurzů

LUCIA KRAJČOVÁ, PIEŠŤANY

marcela chvátalová, slavkov u brna

Jarka Sedláková, Česká Olešná

stáňa horváthová, žihle

Monika míňa jirásková, praha

LUCIA KRAJČOVÁ, PIEŠŤANY

hana botková, svijany

leona moser, jindřichův hradec

olyaza buraeva, boršov

Monika míňa jirásková, praha

leona moser, jindřichův hradec

lucia KRAJČOVÁ, PIEŠŤANY

Jana Zachovalá, Velké bílovice

Emilie Mácová, České Budějovice

Marki Mendelez, Brno

Přidejte  se  k  nám

Kontaktní  údaje

Firemní  údaje

IČ: 75418011

Dolní 605, Srubec

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku Magistrátu města v Českých Budějovicích od 27.2.2013.